^LED PLASTIC POOL LUMINAIRE 25W 3000K 2000LM 90° IP68 12V AC/DC -ALBA25WW






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ALBA25WW
- EAN: 5208055054718
Περιγραφή
Το φωτιστικό πισίνας LED ALBA25WW προσφέρει ισχύ 25W με θερμό λευκό φωτισμό 3000K και φωτεινή ροή 2000lm, ιδανικό για την απόλυτη ατμόσφαιρα χαλάρωσης στο χώρο της πισίνας σας. Με γωνία δέσμης 90°, εξασφαλίζει ομοιόμορφο φωτισμό. Κατασκευασμένο από λευκό πολυκαρβονικό (PC) υλικό υψηλής αντοχής, διαθέτει προστασία IP68 για πλήρη αδιαβροχοποίηση και αντέχει σε μηχανικές κρούσεις με βαθμό IK09. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, ενώ η ηλεκτρική προστασία είναι κατηγορίας III για ασφαλή χρήση σε υγρά περιβάλλοντα. Λειτουργεί με τάση 12V AC/DC, προσφέροντας ευκολία εγκατάστασης και ενεργειακή απόδοση. Η χρήση του SMD LED chip εξασφαλίζει υψηλή ποιότητα φωτισμού και αξιοπιστία. Διαθέτει εγγύηση 2 ετών και ανήκει στην οικογένεια POOL, σχεδιασμένη ειδικά για φωτισμό πισίνας. Ιδανικό για όσους αναζητούν λειτουργικότητα, ασφάλεια και αισθητική αρμονία στον εξωτερικό τους χώρο.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 90° |
| Οικογένεια | POOL |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK09 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 25 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP68 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2000 lm |



















